Аваков заявив про закриття всіх гральних закладів в Україні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Із сьогоднішнього дня всі гральні заклади України припиняють свою роботу.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує БІЗНЕС із посиланням на пресслужбу МВС.

За його словами, постанову уряду про заборону грального бізнесу вже оприлюднено і вона вступила в дію. Цей документ скасовує наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року щодо діяльності розповсюджувачів лотерей. Національній поліції і фіскальній службі доручено вжити відповідних заходів.

Аваков повідомив, що це питання буде регулюватися спеціальним законом, який зараз розглядається і буде ухвалений Верховною Радою. Він зазначив, що згідно з постановою, всі гральні клуби, лотереї і гральні заклади повинні бути закриті. Часу у поліції на виконання вимоги уряду до 16:00 20 грудня.

Читайте також: 

The Детектор: Що робить влада для бізнесу

Джаба Ебаноїдзе: Щоб витягнути гральний бізнес з тіні, його треба позбавитися певних обмежень

У свою чергу, глава Нацполіції Ігор Клименко заявив про готовність правоохоронців до виконання наказу. За даними Нацполіції, станом на 15:00 правоохоронці відпрацювали понад пів тисячі гральних закладів у всіх регіонах країни.  Зазначається, що мобільні групи продовжують роботу. Громадян просять у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію "102".

Прем'єрміністр Олексій Гончарук пояснив, що уряд пішов на такі заходи у зв'язку з провалом голосування за законопроэкт про легалізацію грального бізнесу. "Ми розраховували на те, що парламент досить швидко розгляне закон, який створить нормальну еко-систему для грального бізнесу. Коли ми зрозуміли, що ця історія затягується, ми за дорученням президента уважно подивилися на ту юридичну позицію, яка там є і прийняли рішення, щоб поламати їх юридичну конструкцію", — заявив очільник уряду.

Він додав, що в старих ліцензійних умовах було написано, що розповсюджувачі лотерей мають право працювати. Зараз, за ​​словами прем'єра, Кабмін припинив поширення таких ліцензійних умов.

Нагадаємо: