У Мінекономіки закликають бізнес та асоціації долучитися до формування програми українського павільйону на EXPO 2020

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Всесвітня виставка EXPO 2020 наступного року пройде у Дубай (ОАЕ), відкриється 20 жовтня 2020 року та триватиме 180 днів.Її відвідають близько 28 млн цільових візитерів-бізнесменів та потенційних покупців.

Про це повідомила директор департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Аліна Шишкіна під час круглого столу в Київській ТПП "Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту", інформує БІЗНЕС.

"Виставка буде мати формат постійного шоу. Основна увага організаторів EXPO 2020 та українського павільйону приділяється змістовному наповненню програми заходів. Тому закликаю представників українського бізнесу та бізнес-асоціацій долучитися до організації тематичних заходів за галузевим регіональним та іншими принципами", Головним у національному павільйоні є не його архітектура, а змістовне його наповнення", – заявила Шишкіна. 

Читайте також: Україна на EXPO 2020

Безкоштовними опціями для бізнесменів-учасників виставки є площа самого павільйону та розміщення у каталозі.

Нагадаємо, за запрошенням віце-президента, прем’єрміністра ОАЕ та правителя емірату Дубай Україна візьме участь у виставці EXPO 2020. Для національного павільйону, де буде розміщено українську експозицію, організатори виставки відвели ділянку площею 1500 кв. м. Нашими сусідами будуть Велика Британія і Монако.