Три MustHave для інвестора

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Що необхідно зробити, аби на ринок української нерухомості зайшов іноземний інвестор?

"Перш за все, це – проведення судової реформи, боротьба з рейдерством та вигідні умови кредитування", — вважає засновниця Українського клубу нерухомості (UREClub) Ольга Соловей.

4F1A6230

Такої ж думки дотримується і партнер, керівник практики нерухомості та будівництва міжнародної юридичної компанії DLAPIPER Ukraine Наталія Кочергіна.

На думку представниці міжнародної юридичної компанії, найголовніше – реформа судової системи та боротьба із рейдерством. "Дуже актуально проведення судової реформи, тобто, її продовження", — переконана Наталія Кочергіна, уточнюючи, що це і скорочення кількості суддів Верховного суду, скасування адвокатської монополії. За її словами, опосередковано це буде впливати на ринок нерухомості також.

Natalia Kochergina 17 3

Експертка наголошує на важливості боротьби із рейдерством. "На це спрямовані посилення вимог до реєстрації та реєстраторів. Що це означає? Що реєстрацію зможуть здійснювати лише нотаріуси за певним переліком документів з можливістю оскарження. А також посилення відповідальності за незаконні дії з реєстрацією для нотаріусів", — зазначила вона.

Фахівці ринку нерухомості очікують заходу на ринок великих міжнародних груп, які якісно його змінять та прогнозують, що це може відбутися уже наступного року.

Нагадаємо: