В Україні створять Фонд часткового кредитування землі

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Кабінет міністрів планує створити Фонду часткового кредитування землі з метою здешевлення кредитів для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників.

Відповідне концепцію уряд ухвалив 29 вересня, а 4 грудня визначив чіткий план заходів, інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

Зазначається, що відповідний законопроєкт буде подано до Верховної Ради в грудні 2019 року.

У першому кварталі 2020 року планується визначити порядок компенсації відсоткової ставки за кредитами на купівлю землі, що дозволить суттєво знизити ставку за кредитами сільськогосподарським товаровиробникам на купівлю землі.

"Зазначені у документі заходи дозволять створити передумови для запуску повноцінного обігу землі сільськогосподарського призначення, а також дозволить малим сільськогосподарським товаровиробникам отримати дешеві кредитні ресурси для купівлі земель сільськогосподарського призначення. Тобто втілення зазначеного розпорядження в життя сприятиме рівним можливостям для сільськогосподарських товаровиробників під час відкриття доступу до кредитного ресурсу з метою придбання земель сільськогосподарського призначення", — повідомили в Мінфіні.

Нагадаємо: