Кабмін звільнив скандальну заступницю Криклія

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Кабінет міністрів звільнив із посади заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Олександру Клітіну.

Про це у Facebook повідомив депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, інформує БІЗНЕС.

"Заступника міністра інфраструктури Клітіну звільнено за поданням міністра (не за власним бажанням). У відповідь на моє запитання прем'єр причини пояснювати не захотів. "Щоб не робити хайпу" (с). Міністр інфраструктури Криклій на засіданні був відсутній", — написав Гончаренко.

Клітіна обіймала посаду заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції з 18 вересня 2019 року, хоча в самому міністерстві працює вже п’ять років.

Нагадаємо:

  • Нещодавно Олександра Клініна втрапила у скандал після оприлюднення переписки пранкером "Джокер". Говорячи про закупівлю локомотивів для "Укрзалізниці", вона звинуватила міністра інфраструктури Владислава Криклія в корупції, написавши, що він "каламутить із тендерами".
  • 21 листопада гендиректор ТОВ СП "Нібулон" Олексій Вадатурський розкритикував політику Мінінфраструктури, і, зокрема, Олександри Клінітої.