Уряд і бізнес разом повинні будувати репутацію країни – Ніколас Тред

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Українська влада та підприємці повинні разом працювати над репутацією країни.

Про це заявив головний операційний директор консалтингової компанії Reputation Institute Ніколас Тред на панельній дискусії в рамках Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), інформує БІЗНЕС.

"Головне питання репутаційної кампанії – робити те, що ви обіцяли. На противагу словам мають бути дії міністрів, уряду. Стратегія репутації полягає в тому, щоб визначити, хто такі українці, що таке Україна. Використовуйте цей наратив, щоб змінити наратив, який вже є внутрішньо і зовнішньо. Щоб розробити новий наратив знадобиться півроку-рік. Після цього репутаційний проєкт постійно триває, він не припиняється, над репутацією необхідно працювати завжди. Ще раз наголошую, це не кампанія , це переконання в тому, що ви балансуєте реальність із баченням. А зараз є неспівпадіння між реальністю і баченням України внутрішньо і зовнішньо, і саме це ми намагаємося налагодити. І головне — щоб уряд зустрічався з бізнесом, чув його, співпрацював. Уряд і бізнес мають бути частиною однієї подорожі", – зазначив Тред.

Він наголосив, що головна подія останніх кількох років — освідомлення компаніями, урядами та інституціями  необхідності сталого розвитку для того, щоб зберегти все те, заради чого ми всі існуємо.

"79% опитуваних компаній погоджуються з тим, що ми живемо в еру репутаційної економіки. Але жодна з топ-10 країн з найкращою репутацією не входить до топ-10 країн за кількістю населення. І лише 20% цієї десятки входять до топ-10 країн за розміром... Україна посідає 64-те місце з 73 у рейтингу держав за репутацією. До першої п'ятірки входять такі країни, як Швеція, Швейцарія, Норвегія, Фінляндія та Нова Зеландія. Такий показник України говорить про відносно слабку репутацію на світовій арені", – зазначив Тред.

Читайте також: У столиці стартував Київський міжнародний економічний форум