У Раді відкликали альтернативу скандальному податковому законопроєкту

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Проєкт закону №1210-1 щодо вдосконалення адміністрування податків після детального експертного аналізу був відкликаний автором. 

Про це у Facebook повідомив представник Економічної експертної платформи Олег Гетьман, інформує БІЗНЕС. 

"Проєкт закону №1210-1 [автор — нардеп від "Слуги народу" Олексій Ковальов] про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві, який містив значну частину шкідливих для бізнесу норм відкликано автором (№1209-1 також)", — написав Гетьман.

Читайте також:

Законопроєкт №1210 загрожує Україні втратою мільярдів доларів інвестицій, — експерт

#1210. Прибуткова безвідповідальність

За його даними, протягом місяця законопроєкт детально аналізувався та обговорювався на робочих групах. "Завдяки спільним зусиллям представників бізнесу, аналітичних центрів, представників Комітету та Кабміну було доведено необхідність суттєвого доопрацювання проєкту", — повідомив експерт. 

 

Нагадаємо:

  • Законопроєкт №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" зареєстрували у Верховній Раді 30 серпня. Бізнес-спільнота розкритикувала цей законопроєкт через високі штрафи, розширення бази оподаткування рентою і зміни щодо акцизів.
  • 6 жовтня ЗМІ повідомили, що Кабмін розглядає варіант розподілу скандального законопроєкту №1210 щодо вдосконалення адміністрування податків на три частини і окремий розгляд кожної з них у парламенті. Один —про зміни правил, адміністрування податків, другий – ресурсний, про зміну податкових ставок, третій – про BEPS (Base erosion and Profit Shifting – розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування – ред.).