Зеленський доручив ліквідувати тотальну корупцію у містобудуванні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент Володимир Зеленський доручив міністру розвитку громад та територій Альоні Бабак до кінця 2019 року ліквідувати тотальну корупцію у сфері державного архітектурно-будівельного контролю та містобудування.

Про це президент заявив на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та Кабміном в Офісі президента, інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський вказав про необхідність перевести надання адміністративних послуг у будівництві в електронний формат та запровадити автоматичну реєстрацію в реєстрі дозвільних документів.

Також, за його словами, потрібно запровадити виключно судовий порядок оскарження права здійснення підготовчих, будівельних робіт за зазначеними дозвільними документами та скасування декларації готовості об’єкта до експлуатації.

Читайте також: Корупція в будівництві вимила з економіки близько пів мільярда доларів

Крім того, президент доручив міністру юстиції Денису Малюсьці внести зміни у програмне забезпечення реєстрів нерухомості та бізнесу, щоб припинити несанкціонований доступ. Також Малюська має до кінця червня 2020 року забезпечити формування законодавчої основи для роботи електронного нотаріату.