У Києві відкрили інноваційний простір для освітян "Освіторія Хаб"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Громадська спілка "Освіторія", партнер холдингової компанії UFuture, відкрила в українській столиці перший в Європі відкритий іноваційний простір для освітян "Освіторія Хаб".

Офіційне відриття простору відбулося 24 жовтня, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу UFuture.

Хаб розташований у центрі Києва, на території колишнього заводу "Арсенал" на площі 1000 кв. метрів. Іноваційний простір включає коворкінг, лекторій, парк, кав’ярню, дитячу кімнату тощо.

"Освіторія Хаб — перший в Європі надсучасний креативний простір для освітян. Це таке місце сили, куди вони зможуть завітати на творчі й продуктивні посиденьки, відвідати семінари, дізнатися про нові освітянські тренди, покреативити й надихнутися за філіжанкою запашної кави...Тут зустрічатимуться агенти освітніх змін з усієї України, щоб працювати, навчатись і надихатися, дізнаватися про нове, ділитися власними досягненнями та знаходити креативних однодумців", — повідомили автори проєкту.

Під дахом "Освіторія Хабу" зустрінуться:

  • благодійні та громадські організації, які рухають освіту;
  • тренінговий центр "Освіторії", який організує виступи найкращих тренерів для спраглих до знань вчителів;
  • IT-стартапи, які створюють soft для закладів освіти в Україні;
  • батьки, які хочуть дізнатися більше про виховання дітей.

У створення освітнього центру було інвестовано 28 млн грн. Прибуток, який генеруватиме коворкінг, буде реінвестуватися у розвиток освітян.

Девелопером проєкту виступила компанія UDP, а технічним партнером — компанія Lenovo, яка обладнала хаб ноутбуками.

"Досі думаєте, що школа — це важко та нудно? Можливо, колись так і було, але завдяки новітнім технологіям навчання стає захопливим та яскравим! Ми дуже раді бути частиною великого освітнього проєкту та обладнати простір хабу електронними помічниками, які надихатимуть на нові звершення. На ноутбуках ThinkPad E595 викладачі зможуть готувати нестандартні матеріали до уроків та створювати відео. Планшети 2-в-1 ideapad D330 допоможуть як в роботі з текстами й таблицями, так і під час перегляду професійних блогів чи майстер-класів. Відтепер у Києві з'явилося чудове місце, аби створювати все необхідне, щоб навчання було в радість", — зазначив керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні Микола Антонюк.

Хаб працюватиме 24/7.