Американо-український стартап залучив $35 млн інвестицій

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Американо-українська компанія Very Good Security (VGS), яка спеціалізується на кібербезпеці, залучила $35 млн інвестицій у раунді B.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на Ain.ua.

Інвесторами виступили Goldman Sachs за участю венчурних фондів Andreessen Horowitz і Vertex Ventures. Отримана в раунді оцінка не розголошується. Сумарна кількість залученого капіталу – $43,5 млн. Залучені кошти планують витратити на масштабування бізнесу.

"Series B допоможе компанії збільшити команду в Україні та США, активно розширювати бізнес в ентерпрайз-сегменті і масштабувати всі процеси для підтримки активного зростання компанії", – зазначив General manager компанії Олександр Дятлов.

Нагадаємо:

Довідка: Very Good Security займається SaaS-рішенням, яке дозволяє компаніям використовувати "чутливі дані" (біометричні дані, інформація про стан здоров'я, погляди користувачів) без зберігання на своїх серверах і ризику їх втратити.

Компанія заснована у 2016 році Махмудом Абделкадером і Маршаллом Джонсом у Сан-Франциско. У тому ж році був відкритий перший офіс у Львові, який очолили Олег Скляренко та Христина Монец. Незабаром відкрився ще один офіс у Києві. VGS 

Зараз в компанії працює більше 80 співробітників, з яких понад 50 – в Україні.