Суд Лондона зобов`язав Коломойського і Боголюбова сплатити витрати "ПриватБанку"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Апеляційний суд Лондона зобов'язав Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших відповідачів до 12 листопада поточного року сплатити "ПриватБанку" 10,9 млн фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу банку.

"Відповідачів зобов'язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів", — повідомили в "Приватбанку".

Крім того, відповідачі повинні сплатити витрати банку за слухання справи в 2018 році суддею Фанкортом, і кошти, витрачені на апеляцію. У "ПриватБанку" зазначають, що для визначення загальної суми витрат знадобиться час. "Поки вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада", — уточнюють в фінустанові.

Нагадаємо:

  • 15 жовтня Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу "ПриватБанку" на рішення першої інстанції про невідповідність юрисдикції позову держбанку до колишніх власників.
  • 17 жовтня Господарський суд Києва призупинив розгляд позову колишніх акціонерів "ПриватБанку" Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd. про визнання недійсним договору про викуп банку Міністерством фінансів 21 грудня 2016 року.