Україна хоче створювати та експортувати свій ІТ-продукт

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна планує створювати свій ІТ-продукт і продавати його у світі.

Про це він сказав під час зустрічі з керівництвом Японської асоціації нової економіки (JANE), інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Зеленський наголосив, що ІТ-сектор є одним з найбільш динамічних в Україні. У планах влади – вдосконалити правове поле України та систему оподаткування у галузі ІТ, а також розбудувати національну інноваційну систему.

"Плануємо розвиток інноваційної інфраструктури шляхом відкриття бізнес-інкубаторів, акселераторів та інноваційних платформ, відкриття знакових R&D-центрів світових корпорацій, створення інноваційних чи стартап-платформ у закладах вищої освіти", – розповів президент.

Читайте також:

 The Детектор: Що робить влада для бізнесу

Андрій Максимець: За діджиталізацією — майбутнє

Японські бізнесмени зацікавилися, зокрема, проєктом "Держава у смартфоні". Зеленський наголосив, що реформа з діджиталізації перебуває на його особистому контролі.

Глава держави також заявив про прагнення України створювати конкурентний ІТ-продукт.  "У західному світі наших ІТ-фахівців сприймають як дешеву робочу силу. Для нас важливо це змінити. Ми хочемо створювати ІТ-продукт і продавати його у світі", – сказав він.

Нагадаємо: