Україна не домовилася з МВФ про кредит (ОНОВЛЕНО)

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Україна не домовилася з Міжнародним валютними фондом (МВФ) про нову програму співпраці. Проте у Міністерстві фінансів стверджують, що переговори перебувають в активній фазі.

Про невтішний результат переговорів повідомляє LIGA.net з посиланням на одного з високопоставлених учасників переговорів з української сторони, інформує БІЗНЕС.

Зазначається, що за результатами роботи місії МВФ в Україні, яка завершується 26 вересня, було сформовано "драфт" (чорнову версію) Меморандуму для нової програми. Про конкретні домовленості поки що не йдеться. У цілому українська сторона розчарована результатами роботи місії. "Могло бути і краще", – сказав співрозмовник 

Зараз члени місії проводять заключні зустрічі "на різних рівнях". Офіційний реліз за підсумками роботи в Україні Фонд опублікує 27 вересня.

Водночас у Міністерстві фінансів запевняють, що переговори з МВФ "перебувають в активній стадії". "На сьогодні залишається чинною 14-місячна програма Stand-by. Її було розроблено як перехідну програму для сприяння макроекономічній стабільності України в період двох виборів: президентських та парламентських", – зазначили у пресслужбі відомства.

Наголошується, що за час свого перебування в Києві місія МВФ ознайомилася зі станом справ в Україні, планами уряду на найближчі кілька років та побажаннями щодо подальшої співпраці з Фондом. "Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати Програма дій Уряду, яку буде презентовано Кабінетом міністрів 29-го вересня 2019 року", – додали у Мінфіні.

Нагадаємо: