На український ринок виходить одна з топових азіатських бірж

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інноваційна азіатська криптовалютна біржа BXB Exchange, яка набула популярності в Південній Кореї, Індонезії та Філіппінах, виходить на український ринок.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу BXB. 

У розробку і запуск платформи було інвестовано $24 млн. Ще стільки ж керівництво компанії планує вкласти в безпеку і власні сервери до кінця 2020 року.

Серед інвесторів — директор і творець біржі Квін Пайт Лок (Kwun Phite Lock) та великий китайський хедж-фонд, назва якого поки не розголошується. У команді проєкту також технічний директор, який раніше брав участь у розробці платформи для шанхайської ф'ючерсної біржі (входить в топ-5 ф'ючерсних бірж Китаю).

Компанія планує зосередитися на двох протилежних аудиторіях — новачках трейдингу і досвідчених трейдерах.

Зазначається, що на даний момент всього в Азії налічується близько 100 тисяч користувачів біржі BXB, тоді як в Україні, Білорусі і країнах СНД поки що близько 10 тисяч трейдерів, які тестують додаток. Щодня на біржі торгують близько 35 тисяч осіб.

IMAGE 2019 09 16 11 14 48

"Біржі, які виходили на ринок в останні два роки, відрізнялися лише дизайном. Основні вкладення гравці ринку робили в доброзичливий інтерфейс і рекламу. Ми вийшли з протилежного стратегією — запропонували продукт для тих, хто ніколи не торгував на біржі під назвою Tap Trading. Замість свічок і складних ордерів у користувача всього дві кнопки — "купити" і "продати" — вони замінюють всі складні операції на ринку. Торгова сесія (раунд) триває всього 5 хвилин. Це більше нагадує захоплюючу гру, але це справжні торги — з плечем х500. Користувачі купують і продають, просто дотримуючись лінії тренда. Це захоплююча фінансова дія — і навчання, і гра, і прибуток", — розповідає генеральний директор BXB.

IMG 1763F96C5755 1

У планах компанії — отримати у найближчий рік щонайменше 200 тисяч користувачів в Східноєвропейському регіоні, в тому числі в Україні. За два роки компанія планує досягти оборотів торгів найбільших світових криптовалютних бірж — це приблизно $33-38 млрд на місяць.

Також у 2020 році компанія BXB планує запустити Біржовий інвестиційний фонд (ETF), впровадити роботизований трейдинг на платформі, запустити власний блокчейн BXB.

"Наш основний продукт Tap Trading — ми хочемо показати, що користувачі можуть заробляти без менторів, курсів і платного навчання. І що на новачках не будуть наживатися професіонали. Ми плануємо впровадити більше елементів гейміфікації, більше сервісів, про які я поки не можу розповісти, оскільки розвиток ринку йде навіть не роки, все змінюється за тижні і місяці", — каже Квін Пайт Лок.

Довідка: Компанія BXB Exchange була утворена в кінці 2017 року. Головний офіс біржі розташований у Шанхаї, зареєстрована компанія в Естонії. Керуючий персонал у складі близько 70 осіб працює в трьох азіатських містах: Шанхаї, Манілі і Гонконгу. Компанія не проводила ICO, власний токен BXT використовується тільки як комісія на біржі — для внутрішніх розрахунків.