Світовий банк хоче запустити нові енергопроєкти в Україні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Україна і Світовий банк зацікавлені у розширенні портфеля інвестиційних проєктів в Україні та започаткуванні нових енергетичних проєктів.

Про це йшлося під час зустрічі директора Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен з міністром енергетики та захисту довкілля України Олексієм Оржелем, інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Зокрема, Оржель запропонував представникам банку відкриття напрямів для інвестування у переробку твердих побутових відходів.

Читайте також:

Два українці — три стратегії

Цінне сміття

The Детектор: Що робить влада для бізнесу

"Ми очікуємо на довгу та продуктивну співпрацю. Зокрема, ми хочемо відійти від лінійної моделі та будемо працювати над побудовою процесів відповідно до принципів кругової економіки. Першим кроком буде запуск ієрархії поводження з відходами. Такі процеси гармонійно вписуються в єдину комплексну енергетичну систему, над створенням якої ми зараз будемо працювати. Це дозволить ефективно використовувати наші ресурси і не завдавати шкоди довкіллю", – наголосив міністр.

Крім того, сторони обговорили комплекс питань, пов’язаних з анбандлінгом НАК "Нафтогаз України", зокрема і напрацювання щодо нової моделі відокремлення оператора ГТС, яку нещодавно презентували представникам Європейської комісії.

Нагадаємо, новий Кабінет міністрів має намір найближчим часом переглянути енергетичну стратегію України, а також податки на шкідливі викиди.