Зеленський і Коломойський розкрили деталі розмови (ОНОВЛЕНО)

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з бізнесменом Ігорем Коломойським обговорював низку питань, в тому числі припинення монополій великого бізнесу.

Про це повідомила у Facebook журналістка "НВ Бізнес" Христина Бердинських, інформує БІЗНЕС.

За словами глави держави, на зустрічі з Коломойським обговорювалося припинення монополії великого бізнесу, а також зниження тарифів на комунальні послуги. "Всі повинні жити за правилами. Монополій не буде.... для всіх, в тому числі для пана Коломойського. І дійсно, щоб він сприяв тому, щоб ціни, пов'язані з комуналкою, знижувалися... Всі розуміють, що має бути ринок, і наші європейські партнери дуже хочуть, щоб були ринкові ціни", — розповів Зеленський.

Він додав, що з Коломойським обговорили також питання "Центренерго".

У свою чергу, Коломойський, який також був присутнім на форумі YES, запевнив, що не обговорював із президентом питання "ПриватБанку". "Ви вважаєте, що ми обговорювали там питання обшуків? Перестаньте займатися конспірологією. Ви вважаєте, що у "ПриватБанку" не можуть бути обшуки? А в Ексімбанку можуть бути обшуки? А в Ощадбанку? А в приватних банках? А чого у "ПриватБанку" не можуть?" , — сказав бізнесмен.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський в Офісі президента провів зустріч з Ігорем Коломойським.