У ФРУ очікують притоку іноземних інвестицій у вітчизняне сільгоспмашинобудування

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Ухвалення Кабінетом міністрів України постанови, якою скориговано показники ступеня локалізації виробництва складної сільськогосподарської техніки і обладнання, стане потужним стимулом для залучення іноземних інвестицій у сільгоспмашинобудування.

Про це повідомив голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник у Facebook, інформує БІЗНЕС.

"Завдяки активній позиції Федерація роботодавців УкраїниНаціонального комітету з промислового розвитку та особисто Анатолий Гиршфельд опубліковано прийняту постанову, якою Уряд скоригував показники ступеня локалізації виробництва складної сільськогосподарської техніки і обладнання з поетапним щорічним збільшенням у період 2019 – 2021 роки", – написав Олійник.

За його словами, відповідною постановою також передбачено встановлення перехідного періоду для освоєння виробництва в Україні вузлів та агрегатів, що наразі виготовляються іноземними постачальниками, необхідних для забезпечення високої якості та покращення технічних характеристик сільгосптехніки.

На думку голови ФРУ, це стане потужним стимулом для залучення іноземних інвестицій у сільгоспмашинобудування та перенесення закордонними компаніями частини технологічних процесів в Україну. "Ухвалення постанови дозволить вітчизняним підприємствам машинобудування для агропромислового комплексу в короткий час налагодити виробництво конкурентоспроможної самохідної сільськогосподарської техніки, зокрема зернозбиральних комбайнів, тракторів та самохідних оприскувачів, з високим рівнем локалізації, а відтак зберегти та створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджетів всіх рівнів", – переконаний Олійник.

Нагадаємо:

  • 22 серпня Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє нашим виробникам комбайнів, тракторів, оприскувачів та іншої складної техніки, що беруть участь у державній програмі часткової компенсації вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва, отримати додатковий час, щоб реалізувати інноваційні проекти, освоїти сучасну компонентну базу для виробництва та поступово підвищити рівень локалізації.
  • Німецький виробник сільгосптехніки HORSCH починає будувати в Україні сучасний офіс зі складом запасних частин і навчальним центром. Обсяг інвестицій складе близько 4,5 млн євро.