"Я обіцяю не красти": Дубілет дав гучну обіцянку на новій посаді

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Співзасновник мобільного банку Monobank Дмитро Дубілет зізнався, що рішення обійняти посаду міністра Кабінету міністрів України було для нього дуже складним.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

"Я прийняв одне з найскладніших рішень у своєму житті. Мене запросили на посаду Міністра Кабінету Міністрів, і я погодився. Сім'я в шоці. Друзі в шоці. Бізнес-партнери в шоці. Кіт у шоці. Та й я сам, якщо чесно, в шоці. Ще недавно я будував великі плани по розвиток monobank і Smartass, а також запуск Koto в Британії... Ще місяць тому я збирався переїхати жити в Лондон і будувати там зі своїми партнерами єдинорога. Але раптом всі ці плани якось відступили на другий план. Вибачте за пафос, але я вірю, що в України з'явився історичний шанс на прорив, якого ми всі так зачекалися. І це дуже круте відчуття, усвідомлювати, що я можу стати частиною цього прориву", — зізнався Дубілет.

Він обіцяє, що у складі нової команди уряду під керівництвом Олексія Гончарука зробить все можливе, щоб Україна зробила якісний ривок." А ще я обіцяю не красти. На щастя, успіх monobank дозволить мені не думати найближчі роки про матеріальний аспект. Крім того, я вірю, що велика частина молодої команди, яка сьогодні очолила Кабмін, теж не буде красти. Такого у нашій країни ніколи не було", — наголосив посадовець.

Нагадаємо: