Суд підтвердив протиправність санкцій щодо "ТАСК-брокер"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Шостий апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), а рішення Окружного адміністративного суду Києва від 23 травня 2019 року залишив без змін, тим самим фактично підтвердивши скасування санкцій проти компанії  "ТАСК-брокер".

Про це йдеться в рішенні суду, оприлюдненого 5 серпня в Єдиному реєстрі судових рішень, інформує БІЗНЕС з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, дії ТОВ" ТАСК-брокер "прямо визначено в законі №448 / 96 як такі, що не підпадають під ознаки маніпулювання цінами на фондовому ринку. Отже, суд першої інстанції дійшов правильного висновку, що постанова №723-ДП-Т від 27 грудня 2018 року є необґрунтованою, протиправною і такою, що підлягає скасуванню", — йдеться в постанові.

Нагадаємо:

  • 27 грудня 2018 року НКЦПФР ухвалила рішення про накладення штрафу на компанію "ТАСК-брокер" начебто через маніпулювання на фондовому ринку.  
  • 17 травня 2019 року Нацкомісія зупинила дію ліцензії компанії через несплату штрафу, чим фактично заблокувала її роботу.
  • 23 травня Окружний адмінсуд Києва ухвалив рішення про скасування постанови НКЦПФР від 27 грудня 2018 року про запровадження санкцій щодо "ТАСК-брокер".
  •  У червні торговець цінними паперами "ТАСК-БРОКЕР" звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням припинити протиправну діяльність НКЦПФР.

Довідка: "ТАСК-брокер" разом з компанією з управління активами "ТАСК-інвест" входить до інвестиційної групи "ТАСК", засновану в 2006 році на базі однойменної інвесткомпанії, що працює на українському ринку з 2002 року.  Очолює групу Сергій Бродович.

У  2018 році "ТАСК-брокер" збільшив виручку на 6,1% — до 42,04 млн грн, його чистий збиток склав 1,14 млн грн.