В Офісі президента обіцяють українцям іпотеку під 12-13% річних (ОНОВЛЕНО)

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук прогнозує, що вже наступного року банки пропонуватимуть громадянам іпотечні кредити під 12-13% річних у гривні.

Про це Гончарук повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

"Іпотека (кредитування) під 12-13% у гривні вже в наступному році? Неможливо? Я так не думаю! Мав сьогодні дуже відверту і хорошу розмову з керівниками іноземних банків в Україні. Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці", — закликав він.

Читайте також:

Позичене новосілля

The Детектор: Що робить влада для бізнесу

 

Згодом в Офісі президента України уточнили, що ця тема обгворювалася під час ділового сніданку Гончарука з керівниками іноземних банків в Україні, який організував Форум міжнародних провідних фінансових установ (FLIFI).

За словами заступника голови Офісу, у планах – створення в українській банківській системі інструменту, який захищатиме інтереси кредиторів. "Чому нам так важливо мати дешеве кредитування вже наступного року? Бо так фермер зможе просто піти в банк і отримати там кредит у гривні під 12-13%, йому буде значно легше працювати, розвиватися та бути конкурентоспроможним", – зазначив Гончарук і додав, що впроваджувати це можна за допомогою інструментів обмеження або стимулювання.

"Ми шукатимемо власну модель, яка надалі дозволить нам без обмежень це зробити", – резюмував він.

Нагадаємо: