Норвезька компанія збудує на Київщині сонячну електростанцію

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Норвезька компанія Norsk Solar AS збудує свою першу в Україні сонячну електростанцію потужністю 9 МВт, яка забезпечить відновлюваною енергією понад 5 тисяч домогосподарств.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужби Norsk Solar AS та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), які фінансуватимуть проєкт.

Електростанцію зведуть у селі Семполки поблизу Броварів (Київщина). Площа забудови складе 12,6 га. "Ми раді, що можемо об'єднати зусилля з НЕФКО для будівництва цієї сонячної електростанції в Україні. За нашими оцінками, протягом наступних кількох десятиліть вона забезпечить більш 5 тис. Домогосподарств відновлюваною енергією", – сказав гендиректор Norsk Solar Ойвінд Вестердал.

Очікується, що СЕС почне працювати у кінці 2019 року. Після введення в експлуатацію сонячна електростанція щорічно вироблятиме 11 тис. МВт електроенергії. Відновлювана енергія забезпечить щорічне скорочення викидів близько 8600 тон СО2.

 "За нашими оцінками, протягом наступних декількох десятиліть вона (сонячна електростанція – ред.) забезпечить понад 5 тисяч домогосподарств відновлюваною енергією", – зазначив Вестердал.

Norsk Solar і НЕФКО інвестують у цей проєкт по 4,35 млн євро.

Нагадаємо: