Операторів нового енергоринку попереджають про загрозу кібератаки

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інтернет-сайти ключових операторів нового ринку електроенергії — "НЕК "Укренерго", "Гарантований покупець" і "Оператор ринку" — можуть піддатися масованій хакерській атаці. 

Про це повідомив президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

"З'явилася інформація, що готується хакерська атака на сайти державних підприємств, що забезпечують функціонування ринку електричної енергії. Йдеться про ДП" НЕК "Укренерго", ДП "Гарантований покупець" і ДП "Оператор ринку". Саме на сайтах цих компаній знаходяться електронні платформи, за якими ведуться торги на таких сегментах ринку електричної енергії, як "ринок на добу вперед" і "внутрішньодобовий ринок". А ДП "НЕК "Укренерго" здійснює оперативно-диспетчерське управління електроенергетичною системою України", — попередив Трохимець.

На його думку, організаторами можливої ​​хакерської атаки є противники нового ринку електроенергії. У зв`язку з цим він закликав правоохоронні органи забезпечити ефективне розслідування подібних диверсій.

Нагадаємо: