Google запустив безкоштовну платформу для малого бізнесу

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія Google запустила безкоштовну платформу Google for Small Business для представників малого бізнесу, яка буде підказувати необхідні інструменти для розвитку компанії.

Про це повідомляється у блозі Google, інформує БІЗНЕС.

"У Міжнародний день малого бізнесу ми запустили нову ініціативу — Grow with Google, яка покликана допомогти малому бізнесу знайти потрібні інструменти і послуги Google для досягнення своїх бізнес-цілей", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на платформі підприємці можуть отримати персоналізовані бізнес-плани — для цього потрібно написати назву і сайт компанії, вказати мету і відповісти на низку питань. Після цього сервіс сформує покроковий індивідуальний план дій для розвитку бізнесу.

Grow with Google підкаже, як розширити онлайн-присутність компанії, залучити більше клієнтів і працювати ефективніше. Крім цього, платформа надасть інформацію про свої безкоштовні майстер-класи.

У Google відзначили, що протягом багатьох років створювали інструменти, які покликані допомогти малим підприємствам рости і розвиватися. Тільки в 2018 році ці інструменти пошуку та реклами сприяли створенню економічної вигоди на $335 млрд.

Нагадаємо, компанія Google пропонує бізнесменам зручний інструмент "Google Мій бізнес", що дозволяє управляти інформацією про компанії та організації в пошуковику. Оновлюючи і підтверджуючи бізнес-інформацію, підприємці допомагають потенційним клієнтам знайти їх підприємство та підтримувати з ним зв'язок.