Верховний суд остаточно "поховав" завод Клюєвих

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу "Укрексімбанку" та залишив без змін постанови судів попередніх інстанцій про визнання ПрАТ "Укрпідшипник" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідне рішення суду від 19 червня опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень, інформує БІЗНЕС.

"Касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" залишити без задоволення. Постанову Східного апеляційного господарського суду від 17.01.2019 та постанову Господарського суду Донецької області від 03.07.2018 у справі № 905/3071/17 залишити без змін", — йдеться в судовому рішенні.

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її ухвалення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо:

  • 30 травня 2018 року Господарський суд Донецької області затвердив реєстр вимог кредиторів ПрАТ "Укрпідшипник", окремо внісши до нього вимоги "Укрексімбанку" на 1,73 млрд грн та "Промінвестбанку" на 107,5 млн грн як такі, що забезпечені заставою майна боржника. 
  • "Укрексімбанк" подавав апеляційну скаргу на це рішення суду.
  • За даними НКЦПФР, 74,99% акцій ПрАТ "Завод напівпровідників" належать австрійській компанії Activ Solar GmbH, бенефіціарами якої вважалися брати Андрій та Сергій Клюєви (у 2015 році в компанії цю інформацію заперечували).