Суд розблокував конкурс головного митника

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Шостий апеляційний адміністративний суд постановив поновити дію урядового розпорядження про проведення конкурсу на посаду глави Державної митної служби України (ДМС).

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на Міністерство фінансів України.

Зазначається, що суд ухвалив рішення на користь уряду, оскільки позивач не довів наявності підстав для зупинки конкурсу.

За даними Мінфіну, на кінцевому етапі конкурсу розглядаються три кандидати — проректор Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та керівник громадської організації "Центр розвитку цифрової економіки" Андрій Саварець.

За результатами останнього етапу конкурсна комісія визначить кандидата, якого буде рекомендувати уряду для призначення на посаду керівника митної служби.

Результати конкурсу мають опубілкувати не пізніше 45 календарних днів з дня отримання інформації про його проведення. "Станом на 17 квітня, коли була прийнята ухвала Окружного адміністративного суду Києва про призупинення конкурсу на керівника ДМС, пройшло 28 днів з дати оголошення конкурсу", — нагадали в Мінфіні.

  • У грудні 2018 року Кабінет міністрів ухвалив рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби. За підсумками конкурсного відбору глави податкової служби Кабмін 8 травня призначив її керівником Сергія Верланова, який раніше обіймав посаду заступника міністра фінансів України, а 17 травня новостворена служба отримала держреєстрацію.
  • Конкурс на посаду голови митної служби з середини квітня був заблокований рішенням Окружного адміністративного суду.
  • 23 квітня Комісія вищого корпусу державної служби призупинила конкурс до скасування відповідної ухвали.
  • 25 квітня Окружний адмінсуд Києва відмовив в оскарженні рішення столичного адмінсуду про призупинення конкурсу з відбору керівника ДМС.