Журнал "Бізнес" отримав нагороду від міжнародної бізнес-асоціації (ОНОВЛЕНО)

Новини
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Одна з перших міжнародних бізнес-асоціацій незалежної України - Міжнародне товариство польських підприємців (МТППУ) в Україні - у рамках святкування свого 20-річчя відзначило нагородами своїх партнерів, в тому числі журнал "Бізнес".

Як повідомили БІЗНЕСу в прес-службі асоціації, церемонія нагородження відбулася 12 червня в галереї ArtHall D12.

Серед трьохсот гостей, присутніх на святковому заході, були дипломати, міністри, представники державних органів Польщі та України, бізнесу та журналісти.

5 45866645

"Наша діяльність була б значно складнішою, якби не допомога і підтримка багатьох наших партнерів. Саме тому керівництво МТППУ у святковий день не тільки отримувало слова привітання, але й вирішило відзначити нагородити тих людей та організації, які ввірять у спільне майбутнє і допомагають його будувати", - зазначили в бізнес-асоціації.

Зокрема, нагороди отримали:

 • Єжи Квєцінський - Міністр інвестицій і розвитку Польщі
 • Олексій Резніков – колишній заступник голови КМДА
 • Альгірдас Шемета -  бізнес-омбудсмен в Україні
 • Ян Маліцький — директор Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету
 • Єжи Конік – Голова Наглядової Ради Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця», засновник МТППУ
 • Польська агенція з інвестицій та торгівлі
 • Посольство Республіки Польща
 • Польсько- українська господарча палата
 • Асоціація українського бізнесу в Польщі
 • Фундація "Допомога полякам на Сході"
 • Журнал "Бізнес".

5 456575

"Нагорода вручена журналу "Бізнес" за надійне партнерство, тісну і плідну співпрацю та спільну, успішну реалізацію багатьох проектів", - повідомили в МТППУ.

IMG 7783

Говорячи про результати своєї 20-річної діяльності, в МТППУ відзначили, що завдяки зусиллям багатьох своїх партнерів вдалося створити експозицію на території національного музею "Київська фортеця", присвячену  Січневому повстанню 1863 року (спільно з фундацією "Допомога полякам на Сході"); брати активну участь у проекті реконструкції Обсерваторії "Білий слон" на горі Піп Іван; ініціювати надання імені Іоанна Павла II вулиці у центрі Києва та створення на одному з будинків муралу із зображенням Понтифіка, який у 2001 році відвідав незалежну Україну та зібрав на літургії понад 2 мільйони вірян.

Також в рамках проекту декомунізації назв у Києві за ініціативи МТППУ з’явилися вулиці імені видатних поляків – Вільгельма Котарбінського, Януша Корчака, Родини Ідзіковських.

"Як художник, починаючи роботу над картиною і змішуючи кольори, створює нові відтінки, так і від нас, поляків, і від нас, українців, залежить, яка картина нашої співпраці повстане через кілька, а можливо і кілька десятків років", - зазначив діючий голова Ради МТППУ Піотр Ціарковскі.

Нагадаємо, у червні 2019 року Міжнародне товариство польських підприємців в Україні відзначило свій 20-річний ювілей.  

Сьогодні МТППУ об’єднує понад 70 компаній з різних сфер економіки: виробництво, банківська справа, страхування, юриспруденція, логістика, надання послуг, імпорт і експорт товарів тощо. Вони складають понад 50% від усіх польських інвестицій в Україні.