Премія PRESSZVANIE: Журналіст "БІЗНЕСу" отримала перемогу в трьох бізнес-номінаціях

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Журналіст щомісячного друкованого видання "Бізнес" Наталія Шевченко отримала премію PRESSZVANIE. Вона стала переможницею одразу в трьох номінаціях.

 Як повідомляє БІЗНЕС з посиланням на оргкомітет премії, церемонія нагородження відбулася 8 червня.

Другий рік поспіль премія присуджує нагороди не тільки економічним журналістам, але й тим колегам, які пишуть на теми культури та соціуму.  З-понад 150 учасників премії до фіналу увійшли 58 журналістів, з яких 22 – посіли перші місця і отримали нагороди. 

Так, за результатами голосування Наталія Шевченко посіла перше місце у номінації "Промислове виробництво", друге місце - у номінації "Агропромисловий комплекс" і третє місце - у номінації "Нерухомість".

564 748383993

 

435 3374848

З повним списком фіналістів можна ознайомитися на сайті премії у розділі "Результати".

Нагадаємо, що нещодавно журналіст видання "Бізнес" Наталія Шевченко стала переможницею IV щорічного конкурсу для представників ЗМІ, які висвітлюють ринок нерухомості, - "REALісти – 2019". Її визнали кращою у номінації "Кращий огляд ринку житлової нерухомості" за матеріал "Ринок новобудов продовжив своє оновлення".

Довідка: PRESSZVANIE – щорічна премія для журналістів і редакторів, яка вручається з 2005 року за лідерство і професіоналізм. До складу журі премії входять медіаменеджери, редактори, продюсери та журналісти, які представляють десятки українських ЗМІ.