"Укрнафта" цього року планує дати більше нафти і газу

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія "Укрнафта" планує в 2019 році покращити виробничі показники видобутку нафти з конденсатом і газу завдяки позитивній динаміці першого кварталу.

Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії, пише БІЗНЕС.

"Укрнафта" продовжує нарощувати видобуток попри обмежені вже понад 4 роки інвестиційні можливості компанії та роботу на виснаженому фонді свердловин. Позитивній динаміці сприяють операції з інтенсифікації видобутку, оптимізація капітальних та поточних ремонтів, вивід свердловин з бездії, використання новітніх технологій та заміна критично зношеного обладнання", - зазначили в компанії.

За даними "Укрнафти", за підсумками січня-березня 2019 року видобуток нафти і газового конденсату зріс на 6,4%, а виробництво зрідженого газу знизилося на 1,9%. Цьому посприяло проведення у першому кварталі 41 капітального  ремонту і операцій з інтенсифікації нафтових і газових свердловин, трьох операцій гідророзриву пласта і виведення з бездіяльності 65 нафтових свердловин.

Згідно з планами компанії на поточний рік, видобуток нафти з конденсатом очікується в обсязі 1,507 тис тонн, що на 4,1% більше показника 2018 року, газу — 1,129 млрд куб м (+ 4,3% до 2018 року).

Також "Укрнафта" працює над розширенням покриття дистанційного моніторингу свердловин, збільшивши їх до 171 свердловини.

Крім того, в компанії сподіваються, що реалізація рішення акціонерів щодо погашення історичного податкового боргу компанії коштами від продажу НАК "Нафтогаз" 4 млрд м3 газу відкриє шлях до збільшення інвестицій, модернізації виробничих активів та сталого зростання обсягів видобутку вуглеводнів. 

drftyui

Нагадаємо, що за результатами 2018 року "Укрнафта" сплатила більше 15 млрд гривень податків.