Держгеонадра продають ще 9 нафтогазових ліцензій через систему ProZorro

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За повідомленням Олега Кирилюка, Держгеонадра виставлять на продаж спецдозволи на 9 нафтогазових ділянок у трьох областях

Держгеонадра через ProZorro виставила на продаж ділянки з покладами нафти та газу розташованих в трьох областях України. Про це повідомляє очільник Служби Олег Кирилюк, повідомляє прес-служба Держгеонадр.

“Сьогодні на сайті «Прозоро.Продажі» ми виставили на торги 9 лотів з покладами вуглеводнів. Початкова вартість ділянок сягає до 100 млн грн. Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км., а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років. Від імені Держгеонадр запрошую потенційних інвесторів звернути увагу на підготовлені нами ділянки надр та приймати участь в електронному аукціоні. Результати торгів ми дізнаємось в день проведення — 18 червня”, — заявляє О. Кирилюк.

Держгеонадра оголосила дані про такі ділянки:

— 4 ділянки — Харківська, Дніпропетровська обл. (Кохівська, Роздолівсько-Успенівська 1, Роздолівсько-Успенівська 2, Орільсько-Брусівська).

— 5 ділянок — Івано-Франківська обл. (Гошівська, Болехівсько-Смолянська, Східно-Космацька, Південно-Сливкинська, Ясенська).

Всього на даний момент Державна служба геології та надр підготовила 26 ділянок з покладами вуглеводнів.

Загалом на 2019 рік Держгеонадра планує виставити 70 ділянок надр. З яких, 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів 2 млрд грн та прогнозованими ресурсами, які складають 130 млрд куб м газу, і площею в 5 тис. кв. км. та 40 ділянок з покладами інших корисних копалин.