Бізнесмени Хмельниччини обговорять інвестиційний проект з побудови регіонального авіаційного хабу

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

14-15 березня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичний театрі імені Михайла Старицького відбудеться ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини». Ключова тема форуму - проект з побудови  регіонального авіаційного хабу.

В ході цьогорічного Форум будуть представлені найактуальніші інвестиційні проекти регіону, найголовніший з яких проект з відновлення діяльності першого в Україні аеропорту вантажних авіаційних перевезень, який базуватиметься саме в Хмельницькому. Аеропорт сприятиме набуттю області статусу логістичного центру Правобережної України, особливо враховуючи, що Хмельницький знаходиться на перетині європейських та азійських шляхів. Наразі з державного бюджету виділено на цей рік 320 млн. грн. на розбудову інфраструктури аеропорту. До проекту також долучається АТ «Українська залізниця» і будуватиме залізничні логістичні артерії.

Також заплановано проведення п’яти панельних  дискусійних майданчиків, під час яких увазі учасників представлять кращі практики залучення інвестицій в економіку області, приклади успішних інвестиційних проектів, втілених громадами області. Окрім того, будуть презентовані інвестиційні проекти у галузі промисловості, інфраструктури, агропромислового комплексу. У завершальній панельній дискусії гості Форуму зможуть ознайомитися із рекреаційним та туристичним потенціалом Хмельницької області.

У другий день роботи Форуму потенційні інвестори матимуть змогу оглянути провідні підприємства Хмельницького та Кам’янця-Подільського, де зустрінуться з керівництвом міст та ознайомляться з їх  інвестиційними об’єктами.

«Сподіваюся, що проведення даного Форуму надасть економічний поштовх до розвитку нашої області, збільшення заробітної плати, створення нових робочих місць та загалом покращення життя в області», – наголосив Вадим Лозовий, голова Хмельницької ОДА.