ДТЕК інвестує більше ніж заробляє — розкрита фінзвітність

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ДТЕК Енерго в січні-грудні 2018 року отримав чистий прибуток в 5,2 млрд грн. Нагадаємо, що прибуток компанії за 9 місяців 2018 року склав 3,4 млрд грн.

На показники компанії в порівнянні з минулим роком продовжує впливати відсутність збитків від втрати активів, які перебувають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях. Компанія в консолідованій звітності за 2017 рік загальний збиток по НКТ оцінила в 4,4 млрд грн.

Зміцнення національної валюти позитивно відбилося на фінансових результатах. У 2018 році компанія отримала прибуток від курсових різниць в 0,5 млрд грн, проти збитку в 3,1 млрд грн в 2017 році.

У 2018 році ДТЕК Енерго інвестував у модернізацію і розвиток виробництва близько 8 млрд грн, щоб реалізувати проекти, що сприяють енергетичній безпеці України. Компанія вкладає в розвиток українського вуглевидобування і переоснащення енергоблоків ТЕС під вітчизняне вугілля.

Крім того, ДТЕК Енерго виплатив 16 млрд грн податкових платежів — Державна фіскальна служба внесла підприємства ДТЕК Енерго в топ-100 найбільших платників податків України.