Група «ТАС» назвала компанію з будівництва на Рибальському півострові

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія City One Development Валерія Кодецького обрана Групою «ТАС» партнером по проекту забудови території на Рибальському півострові, яка не використовується з промисловою метою.

«Проаналізувавши отримані пропозиції щодо редевелопменту Рибальського півострова, ми надзвичайно виважено підійшли до вибору партнера по ревіталізації нерухомості й території, яка перебуває у користуванні ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» і не використовується з промислово-виробничої метою, – підкреслив Голова ради директорів Групи «ТАС» Сергій Попенко. – Вважаємо, що запропонований компанією City One Development проект найбільше відповідає філософії нашого спільного бачення розвитку території на Рибальському півострові: як за смисловою стилістикою, ландшафтним дизайном, екологічністю будматеріалів, сучасністю архітектурних рішень, так і за іншими важливими критеріями оптимальної багатофункціональності об'єктів будівництва».

Найближчим часом з компанією City One Development планується підписання договору про партнерство в сегменті будівництва та реалізації спільного проекту  з редевелопменту частини території , яка не використовується у виробничих  цілях.

«Наше бачення щодо реконструкції території на Рибальському півострові базується перш за все на основних трендах  розвитку глобального ринку будівництва з урахуванням принципів комфортності, зручності й композиційної гармонії, – вважає президент компанії City One Development Валерій Кодецький. – Ми раді, що запропонований нами проект був позитивно оцінений експертами Групи «ТАС» і сподіваємося, що наша співпраця дасть додатковий імпульс для розвитку сегменту  житлової та комерційної нерухомості у сучасному форматі».

Додатково:

Група «ТАС», яка заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України й активно інвестує в економіку України. Група представлена ​​у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, венчурних та інших проектах. Зокрема, до складу промислового напряму Групи входять: ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», ПАТ «Дніпровагонмаш», ТОВ «ВКФ «Старк», транспортно-операторська компанія ТОВ «ТАС-Логістик» та інші компанії.

Компанія City One Development є одним із найбільших приватних девелоперів  Києва  та об'єднує профільні підприємства, що  утворюють замкнутий цикл реалізації урбаністичних проектів, серед яких: «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «Святобор» та інші масштабні житлові квартали.