Конфлікт інтересів: прийшла відповідь від ПБГ "Ковальська" на пост пана Ставніцера

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

На днях, 25 лютого,  на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook засновник інтелектуального простору mOre Андрій Ставніцер написав, що  mOre у терміновому порядку має покинути офіс в бізнес-центрі "Торонто-Київ". За словами пана Ставніцера таку умову поставив Сергій Пилипенко, директор промислово-будівельної групи "Ковальська", яка є власником приміщення.

Більш детальніше версію Андрія Ставніцера ми писали тут.

Сьогодні, 27 лютого, ми отримали версію від ПБГ "Ковальська", яка називає інформацію посту пана Ставніцера для них " неочікуваною". 

"Наша компанія придбала частину БЦ «Торонто» виключно для власних потреб і ми не планували здавати приміщення в оренду, про що відразу поінформували всіх орендарів. Разом з будівлею наша компанія отримала від колишнього власника зобов’язання по 13-ти договорам оренди. Ми провели індивідуальну роботу з усіма орендарями та із розумінням поставилися до кожного. Упродовж тривалого часу обговорювали терміни та умови завершення оренди і щоразу це відбувалося відповідно до чинного законодавства та згідно договірних умов," - коментує представник  ПБГ "Ковальська".

Більш того, за словами ПБГ,  ТОВ «Пространство Будущего» представляє компанію mOre та магазин Apt.13 розміщується в БЦ «Торонто» на трьох поверхах, площею у 1300 м. кв. і мали  ставки оренди у декілька разів нижчі ринкових, але навіть при цьому, вони не дотримувалися фінансових умов договорів.
А далі усе як у кіно:
 кількамільйонні борги, прострочення орендної плати в кілька місяців,  та відмова участі у перемовинах . Тому ПБГ "Ковальська" були вимушені поставити питання про дострокове розірвання договорів.
"У ході переговорів, що відбулися на початку лютого 2019 року, ми спільно досягли домовленості про дострокове розірвання усіх договорів за згодою сторін," - заявляє ПБГ "Ковальська.