За січень "Укрнафта" збільшила видобуток нафти 4,4%

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"Укрнафта" з початку року збільшила видобуток нафти до 128 тисяч тонн, видобуток газу компанією збільшився до 98,8 мільйона кубометрів

Найбільша нафтовидобувна компанія "Укрнафта" в січні 2019 року збільшила видобуток нафти з конденсатом, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, на 4,4% — до 128 тисяч тонн, повідомляє УНІАН, посилаючись на  прес-службу компанії.

Згідно з повідомленням, видобуток газу компанією в січні 2019 року збільшився на 7,4%, до 98,8 мільйона кубометрів.

За інформацією прес-служби, видобуток нафти в січні 2019 року, у порівнянні з груднем 2018 року, зросла на 3,3%, видобуток газу — також на 3,3%.

Добові показники видобутку вуглеводнів збільшилися аналогічним чином, і становили 4,1 тисячі тонн на добу — нафти та конденсату і 3,2 мільйона кубометрів на добу — газу.

"Компанія продовжує нарощувати видобуток вуглеводнів, ефективно працюючи з чинним фондом свердловин. Збільшення видобутку досягається завдяки ремонту перспективних свердловин і заходів з інтенсифікації видобутку, в тому числі прострілочно-підривних робіт з використанням перфораційних систем іноземного виробництва підвищеної ефективності", — сказано в повідомленні.

Повідомляється, що в лютому видобуток продовжує зростати. Так, станом на 14 лютого, середньодобовий показник видобутку для нафти та конденсату становив 4,2 тисячі тонн на добу, а для газу – 3,2 мільйона кубометрів на добу.