За останні 4 роки інвестиції в зелену енергетику сягнули 1,7 мільярда євро — Савчук

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інвестовано більш ніж 500 млн євро у встановлення 2100 МВт нових потужностей, які генерують тепло, та понад 1,2 млрд євро інвестовано у нові потужності відновлюваного виробництва електричної енергії

В Україні за останні 4 роки інвестували більш як 1,7 млрд євро в альтернативні джерела виробництва тепла та електроенергії. Про це на прес-конференції сказав голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, повідомляє Укрінформ.

"За останні 4 роки інвестовано більш ніж 500 млн євро у встановлення 2100 МВт нових потужностей, які генерують тепло не з газу. Понад 1,2 млрд євро інвестовано у нові потужності відновлюваного виробництва електричної енергії", — зазначив Савчук.

Щодо енергоефективності, уже півмільйона українських сімей утеплилися завдяки "теплим кредитам" та співфінансуванню з місцевих бюджетів.

"Тепер вони заощаджують до 70% на комунальних послугах. А вартість їх осель значно зросла. В 2018 році 1600 ОСББ утеплили свої оселі. Ще 150 тис. родин, які проживають у індивідуальних оселях, утеплилися", — додав Савчук.