За 2018 рік Укртрансгаз виручив 1,9 млн грн на виробництві і продажі сонячної електроенергії

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Генерованої компанією відновлювальної електроенергії на вистачає покрити власне споживання філії "Укргазтехзв'язок", а також різницю  в розмірі 79 МВт надавати стороннім споживачам

"СЕС Укртрансгазу виробила 308 МВт*год електроенергії за 2018 рік. Всю вироблену станцією електроенергію з грудня 2017 року наша філія Укргазтехзв`язок у повному обсязі продає за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України — ДП «Енергоринок». У 2018 році Укртрансгаз зміг виручити на цьому 1,9 млн грн", інформує прес-служба компанії "Укртрансгазу".

Компанія зазначає, що потужності електростанції дозволяють на 100% покрити власне споживання філії "Укргазтехзв'язок", а різниця може бути продана стороннім споживачам.

"Укртрансгаз розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об’єктів ГТС. Інженери та фінансисти прораховують в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність, адже мета компанії – бути надійною та ефективною", — зазначили у компанії.

СЕС запущено в експлуатацію на початку 2017 року. Вона складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. За теоретичними розрахунками станція має генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік, при цьому найбільшу кількість енергії — 55 МВт*год на місяць — у липні, а найменшу — 6,2 МВт*год на місяць — у грудні.

За результатами пілотної експлуатації сонячної станції Укртрансгазу інші підприємства Групи Нафтогазу також планують встановити сонячні електростанції.