ФДМУ обговорили з ЄБРР шляхи подолання кризи на ОПЗ

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Фонд державного майна заручився підтримкою Європейського банку реконструкції та розвитку щодо шляхів реалізації планів великої приватизації на 2019 рік.

У Фонді держмайна обговорили з керівництвом українського офісу Європейського банку реконструкції та розвитку шляхи вирішення кризової ситуації на Одеському припортовому заводі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

"Сьогодні відбулася зустріч з головою українського офісу ЄБРР Матео Патроне та його заступницею пані Мариною Петров. Лише спільними зусиллями з нашими міжнародними партнерами нам вдасться прискорити ефективний процес продажу державних активів. Зокрема, під час зустрічі обговорили шляхи вирішення кризвої ситуації на Одеському припортовому заводі і можливість якнайшвидшого розв'язання проблеми із затвердженням інвестиційного радника з приватизації Pericles Global Advisory." — пише Трубаров

За словами Трубарова, лише спільними зусиллями з міжнародними партнерами вдасться прискорити ефективний процес продажу українських державних активів.