Finstream прийняв рішення інвестувати в Promprylad.Renovation

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 

Даний проект планують втілити за подобою до Urban Space 100, проте на відміну від нього "Промприлад.Реновація" буде працювати за моделлю імпакт-інвестування

Finstream прийняв рішення інвестувати в  Promprylad.Renovation — сьогодні було узгоджено фінансування проекту на суму понад 300 тис дол. Про це розповів Сергій Позняк на своїй сторінці у Facebook.

"Компанії FGK financial group, Каштан 2000 та  Finstream завжди були соціально орієнтованими. тому серед інших, ми вкладаємо в проекти ветеранів як Pizza VeteranoI'MREADY, Veteranoprom та інші. І, слава Богу, є ентузіасти, які займаються такими важливими справами. Вірю в те, що проекти, які поєднують в собі соціальну складову та якісну бізнес-модель, здатні створити ще більш потужні фінансові потоки — і Промрилад саме такий. З перших годин знайомства з ним і його автором та ідеологом Yuriy Fylyuk в мене виникло бажання взяти участь в проекті. Багато хто знає суттєві (якщо не сказати — жорсткі) вимоги Finstream до інвестицій, адже ми завжди несемо повну відповідальність. Промприлад не став винятком: ми провели ретельний аналіз й повну препарацію бізнесу, і я можу з повною впевненістю заявити, що Промприлад. Реновація не тільки соціально значимий проект, а й впевнений бізнес, що генеруватиме прибуток, інвестиції в який є високорентабельними, забезпеченими та надійними. ", сказав він.

За словами Позняка, компанії вже готують перший транш об'ємом 100 тис доларів, також планується додатково залучити ще 200 тис.

Згідно з бізнес-планом 50% прибутку центру будуть використовуватись на фінансування ініціатив розвитку міста та регіону, інші 50% спрямовуватимуться на повернення дивідендів інвесторам. 30% площ за зниженою ставкою оренди зможуть отримати мистецькі, соціальні, освітні проекти, що посприяє їх розвитку та взаємодії.
Така модель має потенціал великої стійкості, більшої, ніж класичний бізнес. Це тому, що в ній дуже багато співінвесторів, які вболівають за проект. 

Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Таким чином, проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.