Подія року "Olerom Forum One 2018: Людина & Технології: Трансформація Можливостей"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

OLEROM WELCOME!

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ЛЕГЕНДАРНИЙ ТЕРМІНАТОР РОБОТ-АНДРОЇД НА ОДНІЙ СЦЕНІ

13 ЖОВТНЯ 2018 року, Київ. Палац Спорту

ПОДІЯ РОКУ "OLEROM FORUM ONE 2018: ЛЮДИНА & ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ".

ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ЙОГО КУЛЬТОВЕ ВТІЛЕННЯ:

  • ЛЕГЕНДАРНИЙ АРНОЛЬД ШВАРЦЕНЕГГЕР. Людина, шлях якої від невеличкого австрійського селища до статусу кінолегенди, ікони бодібілдингу і одного з найвпливовіших ментальних лідерів світу, що тріумфально змінив Голлівуд на крісло губернатора, сенсаційно і двічі поспіль вигравши вибори у Каліфорнії.

    "Я щаслива, що така легендарна особистість як Арнольд Шварценеггер, людина яка реалізувала себе в багатьох напрямках, яка є прикладом для мільйонів, великий спортсмен, актор, політик і бізнесмен, вперше виступить у Києві саме на OLEROM FORUM ONE! Людина, що своїм прикладом довела безмежність людських можливостей, для людини у якої є Мрія, Віра, Прагнення, Мета і Дія!», - Ольга Редзюк, президент OLEROM, засновниця і генеральний продюсер OLEROM FORUM ONE".

  • РОБОТ СОФІЯ (перший і оригінальний прототип), єдина в світі жінка - андроїд з штучним інтелектом, яка вміє обробляти візуальну інформацію та розпізнавати особи.

Світові лідери з маркетингу, мотивації та нетворкінгу:

  •  ДЖИММІ ВЕЙЛЗ, засновник найбільшої в світі онлайн - енциклопедії WIKIPEDIA
  • КЕЙТ ФЕРРАЦЦІ, нетворкер № 1 в світі, автор всесвітньо відомого бестселера «Ніколи не їжте поодинці», що входить до найближчого кола ДОНАЛЬДА ТРАМПА і ХІЛЛАРІ КЛІНТОН
  • МАРТИН ЛІНДСТРОМ, гуру маркетингу і один з творців нейромаркетінга і поведінкової економіки. Ліндстром консультував топ-менеджерів таких компаній, як MCDONALD'S, NESTLÉ, PEPSICO, AMERICAN EXPRESS, PROCTER & GAMBLE, MICROSOFT, THE WALT DISNEY COMPANY, UNILEVER, NOKIA. TIME включив його в список 100 найбільш ВПЛИВОВИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ.
  • ТІМ КЕЛЛІ, коуч державних лідерів, консультант зі стратегічного лідерства, призначенню і ефективному управлінню. Створив ефективний ребрендинг PRICEWATERHOUSECOOPERS, AMERICAN AIRLINES І HEWLETT - PACKARD.

Приєднуйтесь до найзорянішої бізнес - події року!

Більше інформації тут : forumone.olerom.com