Власник «Бізнесу» Володимир Чеповий: 18 жовтня журнал стане власністю 100 співінвенсторів

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Співінвестори журналу стануть членами проекту «БІЗНЕС100» - системи створення бізнесменами майбутнього України. «Я шукаю партнерів, які разом працюватимуть над системними змінами в Україні», - говорить Володимир Чеповий.

У вересні команди «БІЗНЕСУ» та КМЕФ провели бізнес-форум “10 успішних стратегій залучення інвестицій”, після якого ми отримали цілу хвилю заявок від кандидатів у співінвестори «БІЗНЕС100». Підприємцям, власникам потрібні нові інструменти залучення інвестицій, забезпечення безпеки та побудови репутації. Є величезний запит на екосистему, яка допоможе залучити інвестиції для розвитку. Ще до моменту прийняття рішення про фінансування постає питання про захист інвестицій. Нажаль, на 5-й рік реформ держава не виконала це завдання. Тому бізнес шукає альтернативні інструменти захисту та взаємопідтримки. Окреме завдання – побудова репутації для найбільш перспективних компаній України з експортним потенціалом. Ця ноша виглядає непідйомною для окремо взятого нового бізнесу, але може бути вирішена за рахунок репутації та рекомендацій інших членів спільноти.

У жовтні ми трансформуємо журнал «Бізнес» у такий інструмент. Уся команда нового колективного  медіа буде працювати на забезпечення інтересів членів проекту «.БІЗНЕС100».

Подати заявку та стати співінвестором легендарного журналу «БІЗНЕС» Ви можете на цій сторінці.