Журнал «БІЗНЕС» трансформується у колективне ділове медіа

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

Вперше в Україні! Журнал «БІЗНЕС» трансформується у колективне ділове медіа, 70% якого буде належати 100 українським бізнесменам, а 70% прибутків проекту щорічно будуть направлятись на підтримку малого бізнесу України. Журнал «БІЗНЕС» стає платформою для взаємодії підприємців великого, середнього та малого бізнесу в рамках проекту БІЗНЕС 100. Ми націлені на взаємодію та синергію з нашими партнерами, серед яких найвпливовіші гравці українського бізнес простору.

Новим головним редактором журналу призначено Володимира Полевого – кандидата юридичний наук, який має 16 років досвіду роботи у спецслужбах, РНБО та НАБУ.   

Проект БІЗНЕС100 продовжує очолювати один з його співавторів та співзасновників Володимир Чеповий – бізнесмен з досвідом побудови міцних медіахолдингів.

Його партнер та заступник – Олексій Чуєв – координатор національної програми «Залучимо інвестиції в Україну разом!».

Першим заступником головного редактора журналу БІЗНЕС призначено Юрія Гусєва, що має 15 років досвіду журналістської роботи, пройшовши шлях від кореспондента новин в інформаційній агенції та спеціального кореспондента щоденної газети до редактора БІЗНЕСу. 

«Одна з основних свобод – це свобода слова. Свобода висловлювати своє бачення подальшого розвитку країни. Адже саме бізнес, активна ділова частина суспільства, може змінити країну на краще. Час активно висловлювати свою думку та взаємодіяти. “Білий” бізнес має ділитися своїм досвідом, успіхами та невдачами, має відстоювати свої інтереси. І ми вам у цьому допоможемо».
Юрій Гусєв

Комерційним директором журналу БІЗНЕС призначена Світлана Власова, що має 16-річний досвід роботи з медіа та ринком реклами.

«Робота нашої команди доводить, що ми є надійним помічником компаній у просуванні їхніх брендів. Ідеться про довіру і партнерство. Хочу акцентувати, що 70% прибутку від будь-якої комерційної взаємодії з нашими корпоративними партнерами в обов’язковому порядку направляються на розвиток малого підприємництва в Україні. І це є ваша соціальна інвестиція у підтримку малого бізнесу».
Світлана Власова

Запрошуємо долучатись до нової платформи Білого бізнесу України у якості партнерів та передплатників.

Редакція: +380 (44) 585-6528. Юрій Гусєв, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реклама: +380 (50) 411-0819. Світлана Власова, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Передплата: +380 (44) 206-6991. Ірина Кукайло, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відтепер легендарне ділове видання країни — це 128 сторінок якісного контенту для підприємців та топ-менеджерів, потужна аналітика та бізнес-форуми, що спрямовані на залучення внутрішніх та міжнародних інвестицій.

Періодичність виходу — 1 раз на місяць. Розповсюдження — вся Україна. Мова видання – українська та англійська