Офіційно нові iPhone з'являться в Україні в жовтні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Ціни на новинки стартують від 29 999 гривень

12 вересня зі сцени Театру Стіва Джобса компанія Apple презентувала чотири нові пристрої, оновивши лінійку смартфонів і представивши нове покоління розумних годиників. Як повідомили БІЗНЕСу в компанії «Цитрус», нові моделі з'являться на українському ринку вже в першій половині жовтня 2018 р.

У компанії впевнені, що 4-й квартал 2018 року на українському IT-ринку пройде під знаком Apple в силу виходу відразу трьох унікальних моделей iPhone і революційних Applewatch 4 покоління, які відкривають нову еру і нові можливості для користувачів.

На думку «Цитрус», три нових моделі iPhone і розумні годинник гарантовано забезпечать зростання продажів на українському IT-ринку в 4-му кварталі 2018 року на 90% + в порівнянні з попереднім роком, запропонувавши покупцям ще більшу свободу вибору.

Згідно з даними дослідницької компанії GfK Ukraine продажу iPhone в 4 кварталі 2017 року зросли в порівнянні з 2016 роком на 67% в грошовому вираженні. При цьому продажі в Цитрусі за аналогічний період продемонстрували найбільший приріст - на вражаючі 103%. Цього року Цитрус прогнозує початок офіційних продажів нових iPhone 2018 у першій половині жовтня цього року. На думку експертів Цитрус ціни на iPhoneXR стартують від 29 999 грн, iPhoneXS - від 39 999 грн, iPhone XS Max - від 44 999 грн. AppleWatch в алюмінієвому корпусі будуть представлені за ціною від 13 990 грн, і на ринок повернулася модель в сталевому корпусі за ціною від 22 990 грн.

Нові iPhoneXs і iPhoneXsMax об'єднують в собі кращі якості iPhone X і iPhone 8, значно перевершуючи їх за можливостями. Збільшені діагоналі дисплеїв iPhone розширюють зручність роботи цих смартфонів, зберігши звичний для користувачів комфорт і практичність в повсякденному використанні, помножені на еталонний в галузі дизайн. Ще одна модель носить ім'я iPhoneXr і володіє більш доступною ціною при тій же високій продуктивності. В iPhone 2018 року використовується новітній процесор Apple A12 Bionic, оснащений додатковим модулем для машинного навчання. Його поява дозволяє вивести на новий рівень якість фото- і відеозйомки, і відкрити можливості для ігор з технологією доповненої реальності. А новий технологічний процес виробництва процесора забезпечує не тільки зростання продуктивності, але і помітне зниження енергоспоживання новинок. В розумних годиннику 4 покоління збільшена площа дисплея, кардинально перероблений інтерфейс, на якому тепер відображається більше корисної інформації. Справжній прорив зроблений в сфері захисту здоров'я - використовуючи спеціальний новий датчик годинник навчилися знімати електрокардіограму серця.