Нафта незначно здорожчала

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Після заяв делегата Саудівської Аравії в ОПЕК про те, що запаси нафти в світі у другому півріччі істотно впадуть, ціни на нафту перейшли до дорожчання

Ціни на нафту в п'ятницю зростають завдяки високому попиту на моторне паливо в США і заяв Ер-Ріяда про скорочення експорту нафти в серпні, пише Укрінформ.

Водночас ескалація тарифного протистояння між КНР і США та можливість валютної війни між найбільшими економіками світу обмежує зростання цін, свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість вересневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures зросла на $0,15 (0,21%) — до $72,73 за барель. Вартість серпневого ф'ючерсу на нафту WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на $0,29 (0,42%) — до $69,75 за барель.

Напередодні представник від Саудівської Аравії в ОПЕК Адіб аль-Аама заявив, що експорт нафти з країни у липні буде приблизно на червневому рівні, а потім скоротиться в серпні приблизно на 100 тис. барелів на добу. Саудівська Аравія "експортуватиме тільки той обсяг нафти, який закладений у відповідності з запитами на підвищення поставок від клієнтів", повідомив він. Заява Ер-Ріяда призвело до подорожчання нафтових контрактів.

Водночас на ціни тисне тарифне протистояння між США та Китаєм, яке посилюється перспективою валютної війни між найбільшими світовими економіками. Народний банк Китаю (PBOC) сьомий тиждень поспіль знижує курс юаня, який торгується на 13-місячному мінімумі.

«Сьогодні ринки непокояться не тільки стосовно торговельної війни, сьогодні їх турбує перспектива валютної війни (між Китаєм і США)», — заявив Стефен Іннес з брокерської компанії OANDA (Сінгапур).