Інвестори з Китаю вивчають можливості для інвестування в українську спиртову промисловість

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В "Укрспирті" наголосили, що підприємство лише у поточному році потребує 300 млн грн інвестицій для модернізації виробничих потужностей

Китайська компанія BEIJING HUAFU ENGINEERING., LTD яка спеціалізується на машинобудівництві та переробних галузях, й інвестиційний фонд GREEN BOND Investment проявили зацікавленість до спиртової промисловості України, передає Укрінформ.

Про це повідомляє прес-служба "Укрспирту" з посиланням на робочу зустріч менеджменту ДП «Укрспирт» з представниками  інвестиційних китайських компаній.

"Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок — може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовху розбудові інвестиційного ринку України. В рамках заходу, представники ДП «Укрспирт» виступили з презентацією інвестиційного плану розвитку галузі та механізмів фінансової участі у процесах інвестування, а також потенційних перспектив такої співпраці. Китайські інвестори проявили зацікавленість до вітчизняної спиртової промисловості", — йдеться в повідомленні. 

При цьому, в "Укрспирті" наголосили, що підприємство лише у поточному році потребує 300 млн грн інвестицій для модернізації виробничих потужностей. Знос основних засобів складає 75%.