За місяць експорт українського цукру збільшився на 25%

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За червень було експортовано 67,6 тис. тонн цукру, основні постачання цукру здійснювалися до Узбекистану — 51%, та Лівії — 35%

Україна за червень поточного маркетингового року (2017/2018 МР, вересень-серпень) експортувала 67,6 тис. тонн цукру, що на 25% більше, ніж попереднього місяця, повідомили в Національній асоціації цукровиробників "Укрцукор", передає Інтерфакс-Україна.

"Основні постачання цукру в червні здійснювалися до Узбекистану — 51%, Лівії — 35%. Також незначні обсяги було відправлено до Азербайджану — 5%, Вірменії та Грузії — по 3%", — наводяться в повідомленні слова керівника аналітичного відділу асоціації Руслана Бутила.

За 10 місяців поточного МР українські виробники експортували 501,0 тис. тонн цукру, що на 32% менше ніж за аналогічний період минулого року.

"Цього року посівні площі під цукровим буряком становлять 280 тис. га, що на 13% менше, ніж минулого року. За прогнозами асоціації, виробництво цукрових буряків зменшиться орієнтовно на 10% і коливатиметься в межах 13,1 млн тонн. Відповідно, виробництво цукру становитиме близько 1,75 млн тонн", — зазначили в асоціації.