Китайська BJCEC планує побудвати в Україні найпотужнішу ВЕС

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сторони розглянули систему “зелених” тарифів, що діє в Україні, прив’язаних до курсу євро, а також можливість укладати довгострокові договори на “чисту” електроенергію

Провідна китайська енергетична компанія BJCEC спільно з міжнародними партнерами аналізує українське законодавство для встановлення потужної вітроелектростанції на території України, інформують Фінанси.

Відповідна зустріч відбулася в Держенергоефективності, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, керівник служби зустрівся з генеральним директором китайської компанії GBI Хао Чжанг (представляє інтереси BJCEC), власником проекту ЄвроУкр Вінд Девідом Льюїсом, представниками компанії CNTIC та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

“Сторони розглянули систему “зелених” тарифів, що діє в Україні, прив’язаних до курсу євро, а також можливість укладати довгострокові договори на “чисту” електроенергію”, — йдеться в повідомленні.

Також сторони обговорили нову концепцію стимулювання впровадження об’єктів відновлюваної електроенергетики через систему аукціонів.

“За результатами наради сторони домовилися продовжити співпрацю в рамках зазначеного та інших потенційних” зелених “проектів”, — резюмували в Держенергоефективності.