Перший локомотив General Electric для Укрзалізниці прибуде вже в серпні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Кравцов також нагадує, що локомотиви, які прибуватимуть в Україну, будуть доукомплектовуватися на Крюківському вагонобудівному заводі

Перший з тридцяти локомотивів виробництва General Electric Transportation, виготовлений для Укрзалізниці, має прибути в Україну уже в серпні цього року, після чого його доукомплектують на Крюківському вагонобудівному заводі, пише Укрінформ.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Делегація Укрзалізниці на чолі з в.о. голови правління компанії Євгеном Кравцовим на заводі в штаті Пенсильванія (США) оглянула перший локомотив серії GE Evolution, виготовлений відповідно до рамкової угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та General Electric Transportation, підписаної на початку 2018 року. Це перший з тридцяти локомотивів, що будуть поставлені в Україну. Прибуття першого локомотива GE Evolution в Україну очікується морем уже в серпні, а їх подальше доукомплектування відбуватиметься на Крюківському вагонобудівному заводі", — йдеться у повідомленні.

Керівник Укрзалізниці, ознайомившись з технологічним процесом виробництва GE, високо оцінив характеристики новозбудованого локомотива GE Evolution серії ТЕ33АС. «Це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не мала наша держава, а партія, яку поставить General Electric у співпраці з українськими підприємствами, — найбільша в незалежній Україні. Я сподіваюся, що 30 локомотивів стануть лише початком співпраці між Україною та США й між Укрзалізницею та General Electric, і вже найближчими роками разом ми зможемо оновити весь тяговий рухомий склад компанії», — зазначив Кравцов.

Він нагадав, що локомотиви, які прибуватимуть в Україну, будуть доукомплектовуватися на Крюківському вагонобудівному заводі.  На першому етапі локалізація виробництва цих локомотивів на вітчизняних підприємствах складатиме 10 %, а на фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40 %.  

Кравцов висловив упевненість, що партнерство з GE не тільки покращить локомотивний парк компанії, але й сприятиме модернізації транспортної інфраструктури України, утвердженню України як ключового транспортного вузла між Європою та Азією та забезпечить реалізацію експортного потенціалу нашої держави.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2018 року ПАТ "Укрзалізниця" і компанія General Electric підписали рамкову угоду щодо 15-річного партнерства в оновленні та модернізації рухомого тягового складу. Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %.

Тепловози ТЕ33АС, що виготовляються для ПАТ «Укрзалізниця», адаптовані до кліматичних умов простору 1520, екологічні, надійні, економні в обслуговуванні та комфортні для локомотивних бригад. Порівняно з тепловозами 2ТЕ10 і 2ТЕ116 шкідливі викиди знижені на понад 40 %. Це вантажні тепловози нового покоління з асинхронними тяговими електродвигунами потужністю 3356 кВт. Конструкційна швидкість становить 120 км/год. Тепловози обладнані сучасними системами безпеки руху й радіозв’язку, системою автоматичного виявлення пожежі та пожежогасіння. У них високі тягові властивості за рахунок вбудованої комп’ютеризованої мікропроцесорної системи управління й діагностики з електронним вприском палива. Система діагностики здатна виявити дефекти на ранніх стадіях і передати дані машиністу та сервісній групі.