Нафта продовжує дорожчати

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Світові марки нафти не зупинили дорожчати, Brent зросла до 78,54 доларів за барель

Нафта еталонних марок на азіатських торгах у вівторок продовжує підйом, інвестори реагують на незаплановане скорочення поставок з Лівії і Венесуели і чекають масштабного скорочення експорту пального з Ірану, пишуть Фінанси посилаючись на Dow Jones.

Разом з тим ринок розраховує на подальше скорочення комерційних запасів нафти в США: за оцінками аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, вони впали на 3,88 млн барелів.

Котирування вересневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:50 10 липня збільшилися на $0,47 (0,60%), до $78,54 за барель.

Нафта WTI з поставкою в серпні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці у п’ятницю подорожчала на $0,42 (0,57%) — до $74,27 за барель.

За підсумками торгів у понеділок вартість Brent зросла на $0,96 (1,24%), до $78,07 за барель, тоді як WTI додала 5 центів (0,07%) і коштувала $73,85 за барель.

На думку старшого дилера OM Financial на ринку деривативів Кевіна Моргана, нафта в найближчі місяць-два подешевшає на $5 за барель, оскільки постачання з Росії і Саудівської Аравії компенсують зниження видобутку в Лівії і Венесуелі.