Філія Укрзалізниці передала права на розміщення реклами у потягах «Інтерсіті» без проведення конкурсу

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Українська залізнична швидкісна компанія (філія УЗ, далі — УЗШК) не провела відкритий конкурс для визначення нового користувача комерційної концесії на рекламні майданчики у потягах «Інтерсіті»

З 1 липня УЗШК передала права на розміщення реклами ТОВ "МЕДІА ДИРЕКТ". Орієнтовна вартість угоди складає 770-2 500 тис. грн/місяць.

Чинне законодавство не передбачає обов‘язку проведення відкритих торгів чи конкурсу у випадках, коли держпідприємство отримує дохід внаслідок передачі в аренду площ та інших інструментів для комерційної реклами.

Разом з цим, попередні угоди з компаніями "Ай Ком" та "Офісер" були укладені саме в результаті відкритого конкурсу ще у 2015р., після чого неодноразово продовжувались рішенням Правління УЗ.

УЗШК офіційно повідомила  своїх контрагентів про намір провести конкурс у цьому році.i1

Надалі, замість виконати рішення Правління УЗ про пролонгацію чинного договору до 31 грудня та призначити відкритий конкурс, нове керівництво УЗШК (посаду в.о. директора філії «УЗШК» Сергій Іванович Лейбук обіймає з 6 червня 2018 року) приймає рішення про зміну контрагента.i2

Слід зазначити, що Положення про УЗШК передбачає право філії укладати угоди самостійно, якщо це стосується виключно її діяльності, проте Положення не дає відповіді, що робити, коли така угода суперечить рішенню правління УЗ.

Компанії "Ай Ком" та "Офісер" на своїй сторінці у ФБ пов‘язують такі дії з тим, що власниця компанії ТОВ "МЕДІА ДИРЕКТ" Ольга Васильєва має права на розміщення реклами у терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» (попередньому місці роботи Лейбика) через іншу свою фірму — ТОВ "РА "МЕГАПОЛИС".

https://www.facebook.com/intercitymagazine/posts/405395573278083 

Раніше програма «Схеми» провела власне розслідування щодо отримання на позаконкурсній основі рекламних площ у терміналі «D» Борисполя фірмою, близькою до керівництва фракції «Блоку Петра Порошенка».

Володимир Полевий.