Швейцарська компанія викупила контрольний пакет одного українського банку

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Контрольний пакет акцій ПАТ “Банк “Львів” був викуплений швейцарською компанією з управління активами responsAbility Participations AG

Національний банк України схвалив купівлю швейцарською компанією з управління активами responsAbility Participations AG 51% акцій ПАТ “Банк “Львів”. інформує Фінанси.

Банк “Львів” раніше повідомляв, що пакет документів на узгодження інвестиції нового стратегічного акціонера був поданий 12 вересня 2017 року.

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів (1,938 млрд грн) банк “Львів” займав 44-е місце серед 84 банків, що діяли в країні.

Згідно з інформацією на сайті responsAbility Participations, 60% її акцій належить швейцарським фінансовим установам, в тому числі Baumann&Cie, Raiffeisen Switzerland, Swiss Re Foundation, Vontobel Beteiligungen, 21% – приватним інвесторам і 19% – менеджменту і співробітникам компанії.

Компанія була заснована в 2003 році, активи під її управлінням становлять $3 млрд, з яких 85% – боргові інструменти, 15% – private equity.